Czy jesienią można chodzić w trampkach?

Każdy z nas ma swój ulubiony typ obuwia. Jedni uwielbiają adidasy, inni glany, a jeszcze inni japonki. Niestety, przeważnie dany typ butów przeznaczony jest do noszenia na konkretną porę roku. Niektóre modele obuwia są jednak nieco „zmodyfikowane” dzięki czemu możemy je nosić zarówno w chłodne, jak i cieplejsze dni.

Sklepy online z trampkami ocieplanymi

trampki ocieplane damskieJak każdy i ja mam swoje ulubione buty, a są nimi trampki. Już jako kilkuletnia dziewczynka nosiłam tego typu buciki i odkąd pamiętam były one dla mnie zawsze najwygodniejsze. W swoim życiu miałam naprawdę wiele modli trampków. Niektóre z nich były drogie i markowe inne wręcz przeciwnie, bowiem zakupione na jakimś bazarze za grosze, niemniej bez względu na to jaka była ich cena, trampki nigdy mnie nie obtarły, nie odparzyły i nigdy też nie uwierały. Nadawały się do wszystkiego: do spacerów, biegania, szkolnego WF, wchodzenia po drzewach, czy wyjścia na miasto, a jedyną ich wadą było to, że niestety nadawały się jedynie na okres letni. Dlatego, kiedy znalazłam w jednym ze sklepów online trampki ocieplane damskie, byłam niesłychanie pozytywie zaskoczona faktem, że powstał taki model obuwia i co więcej, jego cena wcale nie należała do wygórowanej! Co więcej, trampki które znalazłam były znacznie dłuższe niż tradycyjnie przed, czy lekko za kostkę, a to oznaczało, że mogły sobie świetnie poradzić zarówno w okresie wczesno-wiosennym, jak i na jesień. Kolejną ich zaletą okazała się nieco grubsza podeszwa, która mogła sobie doskonale poradzić podczas brzydszej pogody na zewnątrz.

Zaczęłam się bardziej wkręcać w temat ocieplanych trampek i jak się okazało, znalazłam mnóstwo sklepów internetowych, które w swojej ofercie posiadały właśnie takie trampki. Miały one najróżniejsze kolory, wzory, czasami również nadruki. Niektóre były droższe, niektóre tańsze, ale każde z nich były przepiękne i zawierały ten uroczy i cieplutki puszek w środku.