Efektowne powiększanie ust

Uwielbiam wszelkiego rodzaju nowinki, czy to kosmetyczne, czy odzieżowe. Jednak ślepo za modą nie podążam. Po prostu wybieram sobie z tego wachlarzu usług to, co najbardziej mi odpowiada, co mi się podoba. Największy problem mam z ubraniami, bo jestem bardzo wybredna. Z kosmetykami również mam problem, bo zawsze oczekuję najlepszym efektów.

Powiększam moje wąskie usta

powiększanie ust - bielskoCo do efektów, to ostatnio planowałam poważniejszy zabieg niż tylko profilaktyczna maseczka na twarz. Marzyło mi się powiększanie ust – Bielsko koniecznie, ponieważ moje usta potrzebowały wypełnienia w jednym z miast pełnym najlepszych kosmetyczek.. Wargi miałam niezwykle wąskie już od dawna. Były symetryczne, ale bardzo cienkie. Wyglądały, jakbym wiecznie je zagryzała. Źle się z nimi czułam do tego stopnia, że próbowałam na zdjęciach zawsze je zasłaniać. Było to dla mnie wyjątkowo niekomfortowe. Znajomi nie zauważali mojego kompleksu, jednak ja miałam wrażenie, że zwracają uwagę na moje brzydkie usta. Dlatego odłożyłam sobie trochę pieniędzy, żeby udać się do profesjonalistki w tej dziedzinie. Nie ufałabym tutaj niesprawdzonym salonom i polecam innym dziewczynom również najpierw porządnie zorientować się, czy miejsce do którego planujemy się wybrać będzie odpowiednie. Ja znalazłam gabinet, który śledziłam na portalu społecznościowym już od dawna. Zamieszczali zdjęcia swoich gotowych ust. Ich mottem była korekta ust tak, by nikt nie zauważył, że było w nich coś zmieniane.

Otrzymałam po pół mililitra kwasu hialuronowego w każdą wargę. Na początku czułam takie dziwne uczucie wypychania, jednak szybko przeszło. Nie mogłam przestać przyglądać się sobie w lustrze. W końcu wyglądałam tak jak każdy i miałam normalne usta, a nie karykaturalne. Zostały zmodyfikowane idealnie i obecnie jestem zakochana w nich i wiem, że nie zmienię już salonu.