Idealny sposób na podryw kobiety

 

Znalezienie idealnego partnera wcale nie jest takie łatwe i czasem wymaga bardzo wiele czasu. Większość mężczyzn przyznaje, że najczęściej ma problem z tym, aby tak po prostu podejść do kobiety, która im się spodobała. Być może ma to związek z tym, że panie są coraz bardziej wymagające i trzeba się postarać dużo bardziej, niż dwadzieścia lat temu.

Czy są skuteczne sposoby na poderwanie kobiety?

jak poderwać kobietęFaktem jest, że w dzisiejszych czasach większość znajomości nawiązuje się poprzez portale internetowe. Można powiedzieć, że to takie czasy, ale przecież najważniejszy jest kontakt twarzą w twarz. Nie da się także ukryć, że właśnie taki rodzaj nawiązywania znajomości niesie ze sobą więcej problemów. Nie można jednak się załamywać, ponieważ wystarczy zastosować się do kilku prostych porad. Jak poderwać kobietę? Wystarczy wykazać się inteligencją, poczuciem humoru i oczywiście nienagannym wyglądem. Kobietę trzeba umieć zainteresować swoją osobą. Jeśli mamy zamiar poderwać kobietę, która akurat znajduje się w tym samym lokalu co my, powinniśmy najpierw nieco ją poobserwować. Będziemy mogli wtedy zauważyć, co zamawia do picia, jaki ma kolor oczu, o czym rozmawia z koleżanką itp. Wtedy łatwiej będzie nawiązać pierwszy kontakt. Zacząć można oczywiście od jakiegoś komplementu dotyczącego na przykład jej stroju. Nie powinny być to pod żadnym warunkiem proste teksty typu, wyglądasz jak laleczka lub aniołek. Takie banalne hasła już dawno wyszły z mody i prawie na nikogo nie działają. Pamiętać należy także o tym, aby uśmiechać się do kobiety, ponieważ zazwyczaj nie lubią one ponurych mężczyzn. Panie zwracają także uwagę na czystość dłoni oraz stroju potencjalnego podrywacza, dlatego warto się przygotować przed wyjściem z domu.

Jeśli zastanawiamy się, dlaczego podryw jest trudny, to oznacza, że pewnie mamy zbyt mało pewności siebie. Trzeba najpierw uwierzyć, że może się udać. Warto zadbać o wygląd i właściwe zachowanie. Kobiety zwracają uwagę na to, co się mówi i w jaki sposób. Mężczyzna powinien nie tylko dobrze wyglądać, ale także umieć zacząć rozmowę na jakiś ciekawy temat. Uśmiech i pozytywne nastawienie to już połowa sukcesu.