Najmodniejszy kostium kąpielowy

Coraz częściej na plażach możemy spotkać kobiety, które zamiast klasycznego stroju kąpielowego jednoczęściowego lub bikini noszą nietypowe stroje przykuwające uwagę i podkreślające figurę. Stroje te wyglądają nietypowo ponieważ bardziej przypominają nam modną kreację połączoną z dopasowanymi majtkami kąpielowymi, aniżeli typowy strój plażowy.

Moda na tankini

kostium tankiniCzasy, kiedy wycięte jednoczęściowe kostiumy kąpielowe lub bardzo skąpe bikini stanowiły hit mody powoli przemijają, a ich miejsce zajmuje całkowite przeciwieństwo, czyli stroje zakrywające figurę, ale jednocześnie podkreślające ją w niesamowicie kobiecy sposób. Tym strojem jest oczywiście kostium tankini który na całym świecie ma coraz więcej zwolenniczek o każdym typie figury. Mogłoby się wydawać, że został on zaprojektowany z myślą o paniach, które chcą ukryć niedoskonałości, takie jak na przykład fałdki ponieważ kostiumy te zawierają w zestawie bluzkę oraz figi o podwyższonym stanie, ale nic bardziej mylnego. Krojów tych bluzek jest tak wiele, że każda kobieta dopasuje coś do swojej figury, a także swojej estetyki. Dostępne są na przykład krótkie topy na ramiączkach, lub takie przypominające klasyczny podkoszulek z tą różnicą, że przylegający do ciała. Są również bardziej kreatywne kroje z falbankami, marszczeniami i wycięciami. Góra od tankini przypomina zatem najmodniejsze kroje bluzek w których w dodatku możemy się kąpać.

Rewelacyjną zaletą strojów tankini jest bez wątpienia fakt, że mogą nam one posłużyć również jako codzienne ubranie. Zabudowane figi ukrywające fałdki świetnie sprawdzą się w roli wyszczuplającej bielizny pod spodenki lub dżinsy, a bluzka jako dopasowana do nich góra. Są zatem najmodniejszym kostiumem kąpielowym, jaki powstał i jednocześnie najbardziej uniwersalnym.