Narzędzia akumulatorowe znanej marki

Jakość marki Milwaukee potwierdza fakt, że pomimo przejęcia przez światowego giganta zachowała ona swój znak towarowy. Świetna jakość jest wynikiem polityki prowadzonej przez Milwaukee Electric Tools opartej na wsłuchiwaniu się w potrzeby odbiorów i wprowadzaniu opatentowanych, innowacyjnych rozwiązań technicznych.

Milwaukee liderem wśród producentów elektronarzędzi

milwaukee młotowiertarki akumulatoroweObecnie pod marką Milwaukee znajdziemy ponad 500 rodzajów narzędzi oraz około 3000 akcesoriów tworzących kompleksową ofertę dla najbardziej wymagających profesjonalistów i użytkowników domowych. Firma dostarcza na rynek narzędzia ręczne, urządzenia przewodowe ale to co jest dumą marki to elektronarzędzia bezprzewodowe. Aby przedstawić walory tej grupy produktów Milwaukee młotowiertarki akumulatorowe będą najlepszym przykładem gdyż zawierają najwięcej innowacyjnych elementów czyniących z produktów firmy urządzenia unikatowe. Zanim przystąpimy do przedstawiania wyjątkowych rozwiązań technicznych należy wspomnieć o świetnej ergonomii polegającej na niskiej wadze, niewielkim rozmiarom, łatwości uchwytu. Młotowiertarki produkowane są w dwóch liniach świetnych, zapewniających jednostajną moc akumulatorów M12 i M18. Kolejny element to system REDLINK PLUS czuwający nad przeciążeniem zarówno urządzenia jak akumulatorów. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest cyfrowy moduł ONE-KEY pozwalający łączyć się poprzez Bluetooth z urządzeniem. Daje on możliwość zapisu ustawień oraz śledzenia urządzenia w razie kradzieży. Urządzenia zaopatrzone są także w systemy antywibracyjne wydatnie usprawniające pracę.

Decydując się na zakup elektronarzędzi warto zwrócić uwagę na urządzenia akumulatorowe Milwaukee. Są one wyposażone w wyjątkowe silniki bezszczotkowe POWERSTATE dające znacznie większą moc porównywalną do urządzeń przewodowych oraz gwarancję bardzo długiego użytkowania na pełnych obciążeniach.