Nowoczesne kaski dla pracowników

Sprzęt ochronny Peltora, a zwłaszcza doskonałe okulary ochronne znają doskonale entuzjaści strzelectwa i pracownicy mundurowi. Peltor produkuje jednak bardziej zróżnicowane wyposażenie ochronne, a oprócz okularów można w ofercie tej firmy znaleźć przede wszystkim doskonałe kaski ochronne, które przeznaczone są dla profesjonalistów potrzebujących doskonałej ochrony głowy.

Najnowocześniejszy kask ochronny do zadań zawodowych

kask ochronny peltorKaski Peltora przeznaczone są do najróżniejszych zadań, nie tylko na miejscach pracy, aczkolwiek tam są wykorzystywane najczęściej. Kask ochronny Peltor jest używany zarówno przez załogi pracownicze, jak i przez entuzjastów alpinizmu, czy przez każdą osobę która potrzebuje najlepszej i najbardziej skutecznej ochrony głowy. Kaski te są wzorowane na hełmach wojskowych typu JUMP lub FAST, co da się na pierwszy rzut oka zauważyć, po obejrzeniu wyglądu zewnętrznego kasku, i podobnie jak swoje pierwowzory, należą do najbardziej komfortowych rodzajów ochrony głowy, a jednocześnie osłaniają przed większością urazów, jakie mogłyby mieć miejsce podczas wspinaczki czy w trakcie pracy. Od reszty kasków ochronnych od innych producentów wyróżniają się przede wszystkim tym, iż pozostawiono w nich mocowanie na wysięgniki, służącego montażu sprzętu elektronicznego, latarek czy dowolnego innego wyposażenia, jakie czasem używane jest w miejscach pracy.

Dla alpinistów jest to szczególnie przydatna cecha, aczkolwiek pracownicy wysokościowi również korzystają z latarek czy wskaźników laserowych w trakcie pracy, a możliwość komfortowego montażu na kasku, tak by urządzenie było maksymalnie przydatne, aczkolwiek nie przeszkadzało w żaden sposób jest szczególnie atrakcyjna dla tych pracowników. Kaski Peltora są więc jednymi z najbardziej rozpowszechnionych.