Polecany adwokat z Kamiennej Góry

Mój mąż jest uzależniony od narkotyków i nie wiem, jak mogę mu pomóc. Próbowałam już wszystkiego, nawet chodziłam z nim na meetingi dla anonimowych narkomanów. Najgorsze jest w tym wszystkim to, że mąż nie chce się leczyć, bo nigdy nie uznał swojej bezsilności wobec choroby. Postanowiłam poradzić się prawnika, co mogę w takiej sytuacji zrobić.

Popularne kancelarie adwokackie na terenie Kamiennej Góry

adwokat kamienna góraMoja znajoma miała podobny problem z synem i wiem, że wysłała go na przymusowe leczenie do ośrodka odwykowego. Zastanawiam się, czy to jest dobre rozwiązanie. Muszę zapytać się prawnika, jak mam dalej postępować, aby móc skierować męża na leczenie. Jak do tej pory nie miałam żadnej styczności z adwokatami, bo nie było takiej potrzeby. Wiem, że jak mąż w końcu nie podda się leczeniu, to wystąpię o rozwód, bo mam dosyć życia w ciągłym strachu. Potrzebnymi jest skuteczny adwokat Kamienna Góra w końcu słynie z wysokiej jakości świadczonych usług prawnych. Wiele sławnych prawników ma swoje kancelarie własnie w Kamiennej Górze. Zależy mi na tym, aby adwokat specjalizował się w prawie rodzinnym i opiekuńczym. Przejrzałam strony internetowe i wiem, że w Kamiennej Górze jest taki adwokat, który pomaga w takich problemach prawnych jak mój. Zadzwoniłam pod wskazany numer telefonu i o dziewiętnastej idę na spotkanie. Umówiliśmy się w pobliskiej kawiarni, co mnie bardzo cieszy. Prawnik wydawał mi się bardzo sympatyczny i przyjazny, czuję że będę mogła mu zaufać. Mam nadzieję, że dobrze pokieruje mną, żebym nie zaszkodziła mężowi, tylko pomogła.

Jestem trochę zestresowana nadchodzącym spotkaniem. Całę szczęście, że nie muszę iść do samej kancelarii prawnej, bo czułabym się na pewno nieswojo. Prawnik powiedział mi, że mam wziąć ze sobą dokumenty świadczące o uzależnieniu męża, jak wypisy z oddziałów detoksykacyjnych.