Potrzebowałam pomocy przy sprawie rozwodowej

Mimo tego, że miałam ewidentne dowody na zdradę mojego męża, szedł on w zaparte i nie przyznawał się do winy. W dodatku mieliśmy problem z podziałem majątku, ponieważ kilka kwestii zostało wcześniej między nami nie uzgodnione i teraz nie mogliśmy się dogadać. Myślałam, że cała sprawa szybko się rozwiąże, ale mąż ewidentnie starał się robić mi na złość.

Znalazłam dobrego prawnika od spraw rozwodowych

skomplikowane sprawy rozwodowe w gdyniWiedziałam, że w takiej sytuacji nie poradzę sobie samodzielnie. Potrzebowałam naprawdę dobrego prawnika, który pomógłby mi się z tym wszystkim uporać. Pożaliłam się na ten temat mojej przyjaciółce. Doradziła mi ona bardzo dobrego prawnika, który już niejednokrotnie przeprowadzał skomplikowane sprawy rozwodowe w Gdyni. Ona sama korzystała kiedyś z jego usług i była bardzo zadowolona. Zdecydowałam się natychmiast do niego zadzwonić i poprosić o spotkanie. Na szczęście miał bardzo szybkie terminy, dlatego już kilka dni później spotkałam się z nim w jego kancelarii. Szybko przekonałam się o tym, że jest to naprawdę wybitnie doświadczony specjalista, który posiada ogromną wiedzę z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego oraz ma wieloletnie doświadczenie w sprawach rozwodowych i związanych z podziałem majątku i opieką alimentacyjną wobec małżonków. Szybko przeanalizował on moją sytuację i podpowiedział mi, co będzie dla mnie najlepsze.

Byłam bardzo zadowolona z jego pomocy. Udzieliłam mu stosownych pełnomocnictw, dzięki czemu dokumenty od prawnika mojego męża, od razu wpływały do niego. Zaoszczędziłam dzięki temu sporo czasu i nerwów. Byłam bardzo zadowolona, szczególnie z tego, że bardzo dobrze przygotował mnie on do przebiegu samej sprawy rozwodowej. Wiedziałam, o co może pytać mnie sędzia i jakie argumenty powinnam przytaczać na sali sądowej.