Prezent w postaci lampy sufitowej

Ostatnio obchodziłam ze swoim mężem piętnastą rocznicę ślubu. Poszliśmy na romantyczną kolacje i obdarowaliśmy się prezentami. Po kilku dniach, postanowili nas również z tej okazji odwiedzić nasi rodzice. Bardzo się ucieszyliśmy z tego powodu. Powiedzieli, że też nam z tej okazji sprawili prezent. Już byłam ciekawa jaki.

Otrzymanie lampy sufitowej

lampa sufitowa do sypialniOkazało się, że dostaliśmy od lampę do zawieszenia pod sufitem. W sumie bardzo ciekawy prezent. Nie spodziewaliśmy się, że dostaniemy coś takiego, ale bardzo nam się ona podoba. Jest to tak naprawdę lampa sufitowa do sypialni. Ta nasza stara jest faktycznie już do wyrzucenia, ponieważ ma ona już piętnaście lat, tyle co my jesteśmy po ślubie. Mąż postanowił ją sam wymienić razem z teściem. Najpierw zdjęli tę starą, a następnie próbowali nałożyć tę nowa. Mieli niemały problem z tym, ale jakoś sobie poradzili. Starą lampę wyrzuciliśmy do śmieci. Wieczorem, gdy zapaliliśmy światło, to nowa lampa dawała więcej światła, niż ta stara. Sami byśmy nie wpadli na pomysł, by ją w końcu wymienić. Cieszymy się, że teściowie nam sprawili taki ładny i praktyczny prezent. Musimy się teraz im jakoś odwdzięczyć. Może zakupimy im ładną lampę stojącą do salonu. Też by ładnie u nich wyglądała. Na razie to nie możemy się nacieszyć z naszej nowej lampy w sypialni. Naszej córce również się podoba i już powiedziała, że chciałaby mieć taka samą u siebie w pokoju.

Musimy się teraz z mężem porządnie zastanowić, czy kupić córce taką samą lampę. Nie wiemy, gdzie nasi rodzice ją zakupili, a nie wypada się zapytać. W sumie możemy poszukać takiej, lub podobnej w Internecie. Zaprosiłam wczoraj swoją koleżankę, jej też bardzo spodobała się ta lampa. Jest ona naprawdę bardzo piękna. Lepszego prezentu nie mogliśmy sobie wymarzyć.