Prosta w obsłudze nawigacja samochodowa

Krajowe wyjazdy nie były zbyt problemowe, bo nawet w wypadku gdy nie znaliśmy trasy dojazdu na miejsce imprezy, zawsze mogliśmy spytać się przechodniów o drogę. Zazwyczaj bez trudu udawało się znaleźć kogoś kto pokierował nas w odpowiednią stronę, zwłaszcza że wiele osób było samemu zainteresowanymi naszymi imprezami.

Nawigacja samochodowa z najnowszymi mapami

gps nawigacja samochodowaProblemy zaczęły się podczas wyjazdów międzynarodowych. Nie dość że nikt z nas nie znał drogi na miejsce, i musieliśmy posiłkować się internetowymi mapami, które niezawsze bywają dokładne, to na dodatek zwykle nie znaliśmy lokalnego języka, a nie wszędzie dało się porozumieć wyłącznie angielskim. Po jednym z takich wyjazdów, gdzie przez kilka godzin krążyliśmy wokół miasta szukając miejsca zbiórki, postanowiliśmy w końcu zaopatrzyć się w nawigację do drużynowego samochodu. Najprostsza gps nawigacja samochodowa nie była żadnym wydatkiem, tym bardziej iż był to zakup drużynowy, a okazała się niesamowicie pomocna już przy następnym wyjeździe. Takie nawigacje nie posiadały zwykle aktualnych map na standardzie, aczkolwiek na stronie producenta można było je bezproblemowo uaktualnić i pobrać najnowsze mapy i układy ulic za darmo, a cała aktualizacja zwykle nie zajmowała więcej niż kilka minut, i można było ją włączyć nawet będąc w trasie, jeśli tylko była możliwość podpięcia nawigacji do urządzenia posiadającego łącze internetowe, telefonu lub laptopa.

Wybrana przez nas nawigacja miała bardzo wygodny, duży ekran i bardzo prosty interfejs, który można było opanować w kilka minut, nawet bez większej znajomości tego typu sprzętu. Można ją było zamontować w dowolny sposób w samochodzie tak, by korzystanie z niej było jak najwygodniejsze, czy to na pulpicie, czy też na wysięgniku, w zależności od preferencji kierowcy.