Przymierzanie męskich zegarków szwajcarskich

Gdy ostatnio poszedłem na zakupy miałem przy sobie nieco więcej pieniędzy. Chciałem wybrać sobie naprawdę ładne, porządne i eleganckie rzeczy. Pierwszym punktem na mojej liście był zegarek. Nie mógł to być jednak byle jaki pierwszy lepszy, jaki znajdę w którymkolwiek punkcie.

Nie każdy męski zegarek szwajcarski pasował do moich strojów

zegarki szwajcarskie męskieW pierwszym sklepie nie znalazłem niczego, co wpadłoby mi w oko. Ceny były nawet niezłe, ale przede wszystkim zegarek musiał mi się podobać. W drugim było już jednak nieco inaczej. Prawie wszystkie wystawione tam zegarki szwajcarskie męskie były wystarczająco eleganckie, bym zwrócił na nie uwagę. Zacząłem kolejno przymierzać te, które najbardziej mi się podobały. Ostatecznie udało mi się zawęzić wybór do trzech, które to podobały mi się tak samo bardzo. Moja żona twierdziła, że jeden z nich na pewno nie będzie mi pasował do niczego innego, poza niebieskim garniturem. Po chwili zastanowienia przyznałem jej rację – porządny i ładny zegarek musiał też pasować do większości moich ubrań. Najpewniejsze były te, w których były tylko dwa kolory – czarny i biały. Z reguły pasowały one do wszystkich nieco bardziej eleganckich ubrań. Ostatecznie zdecydowałem się na tańszy model – koniec końców zdawał się on być znacznie bardziej uniwersalny. Od biedy mogłem go też założyć gdy miałem na sobie zwykłą koszulkę, podczas gdy drugi zegarek był stworzony typowo pod noszenie razem z garniturem. Myślę, że dokonałem słusznego wyboru – moja żona również była tego samego zdania co ja.

Zegarek podobał się każdemu, komu go pokazałem. Wiedziałem, że raczej będzie zbierał same pozytywne opinie – w końcu nie był wcale tani, a na pewno należał do najbardziej eleganckich dostępnych na rynku. Nosiłem go z prawdziwym zadowoleniem i pewnością, że pasuje do stroju.