Samochody z klocków banbao

 

Chyba każde dziecko lubi się bawić klockami, bo to bardzo zajmująca i kreatywna zabawa. Budowanie misternych konstrukcji z małych elementów zajmuje sporo czasu i pochłania mnóstwo energii malucha. Takie chwile są bezcenne, kiedy możemy razem z dzieckiem spędzić czas na zabawie, przez którą rozwijają się jego umiejętności.

Jaki samochód z klocków Banbao wybrać?

klocki banbao samochodyKlockami bawią się już niemowlęta, choć ich wersja dla najmłodszych jest nieco inne, niż ta, którą znamy z telewizji. Małe dzieci nie mogą się bawić zbyt małymi elementami, bo mogły by je połknąć w trakcie czynności poznawania nowego obiektu będącego w zasięgu ich wzroku. Klocki dedykowane dzieciom w wieku od zera do dwunastu miesięcy, są duże i wyraźne, po to aby maluch mógł je złapać w swoje niezgrabne rączki i nie był w stanie wsadzić do buzi. Klocki Banbao samochody są kierowane szczególnie dla chłopców ponieważ odpowiadają ich zainteresowaniom motoryzacyjnym. Też chcą jeździć takim autem jak policja, wojsko czy pracownik budowany specjalistycznym sprzętem. Zabawki są odpowiednio dopasowane do wieku i możliwości dzieci w przedziałach wiekowych: od zera do dwunastu miesięcy, od roku do trzech lat, od czterech do siedmiu i od ośmiu do dwunastu lat. Samochody Banbao są także dla dziewczynek, które lubią jeździć jak tata czterema kółkami. W wersji dla nich możemy znaleźć jeżdżące budki z lodami i goframi, czy rozkładane kampery, do których mogą wsadzić klockowe postacie. Zabawa takimi klockami, z pewnością zajmie naszemu maluchowi sporą część dnia.

Auta, są jedną z ulubionych zabawek dzieci, bo mogą się wtedy choć na chwilę stać jak dorośli i przemierzać bezkresne ulice wybudowane na dywanie lub podłodze w domu. Mnóstwo możliwości jakie dają klocki Banbao, są niesamowicie intrygujące dla dzieci.