Smycz do identyfikatora

Duże firmy zatrudniające kilkuset pracowników mają jedną bolączkę, a mianowicie ochroniarze nie są w stanie spamiętać wszystkich pracowników. Dlatego dla ułatwienia większość dużych firm decyduje się na wprowadzenie identyfikatorów pracowniczych. Noszenie takiego identyfikatora przypiętego do odzieży jest niewygodne, lepiej skorzystać ze smyczy.

Identyfikator na smyczy

smycze do identyfikatorówRaczej nikt nie lubi dziurawić swojej odzieży agrafkami od identyfikatorów. Właśnie dlatego zostały wymyślone smycze do identyfikatorów. Taka smycz to nic innego jak podłużny pasek materiału, który jest zakończony zapięciem, gdzie przypinamy identyfikator. Nikt się do nas nie przyczepi, że nasz identyfikator jest niewidoczny, a my nie będziemy musieli przypinać go do jakiejś części naszej garderoby. Po całym dniu pracy zdejmujemy smycz i razem z identyfikatorem chowamy do kieszeni. Najpopularniejszym materiałem wykorzystywanym do produkcji takich smyczy jest poliester. Jest to materiał bardzo odporny na uszkodzenia, dzięki temu raz kupiona smycz posłuży nam przez bardzo długi czas. Smycz się nam nie urwie, więc prawdopodobieństwo, że zgubimy identyfikator noszony w ten sposób jest dużo mniejsze, niż w przypadku, gdy nosimy go przypiętego do części garderoby. Smycze są dostępne w różnych kolorach. Oczywiście najpopularniejszy z nich to jednolity czarny, który świetnie pasuje do eleganckiego ubioru. Korzystanie z takich smyczy jest bardzo popularne w wielu firmach na całym świecie.

Kwota jaką musimy poświęcić na taką smycz to zaledwie kilka złotych. Warto wydać te kilka złotych, ponieważ noszenie identyfikatora na takiej smyczy to przede wszystkim wygoda oraz bezpieczeństwo. Smycze są uniwersalne do każdego typu identyfikatorów, więc znalezienie odpowiedniej nie będzie trudne.