Stwórz przestrzeń idealną dla dziecka z naklejkami ściennymi Adecor

Dzieciństwo, to najpiękniejszy, ale jednocześnie najważniejszy okres życia… …to czas budzenia zmysłów, stymulowania rozwoju oraz kształtowania wyobraźni kreatywnego, asertywnego i pewnego siebie w przyszłości człowieka. Warto więc zadbać o to, aby rzeczywistość dziecka była piękna… kolorowa, bajkowa i właściwa dla jego wieku.

 

pokój2Minimalne środki, maksymalny efekt!

Jednym z najprostszych, a jednocześnie najbardziej efektywnych sposobów na „pokolorowanie” dzieciństwa naszych pociech, jest fantazyjna aranżacja ich przestrzeni – pokoju dziecięcego, który w zależności od potrzeb, może stać się pałacem księżniczki, wiejską farmą lub pirackim statkiem. Pomóżmy naszym dzieciom przeżyć najpiękniejszą przygodę dziecięcych lat tak, aby na całe życia zapamiętały, jak kolorowy i fascynujący może być otaczający je świat! Dziś nie trzeba bowiem mieć ani zdolności plastycznych, ani wielkich funduszy, aby prostymi środkami i własną fantazją, wykreować przyjazne dla dzieci, prorozwojowe, a jednocześnie ciekawe otoczenie zabawy, snu i nauki, które będzie dzieciom towarzyszyło na wszystkich etapach rozwoju. Idealnym narzędziem do tego są naklejki ścienne, których rozmiary i kształty możemy swobodnie dobierać i tworzyć z nich jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe kompozycje dla dzieci.

 

 

Pokój dziecięcy – przestrzeń do zadań specjalnych!

Dlaczego naklejki ścienne powinny nas zainteresować? Ponieważ są łatwym, a równocześnie bardzo efektywnym sposobem na stworzenie przyjaznej przestrzeni, z którą dzieci, już od wieku niemowlęcego, będą się identyfikować. Będą ją badać coraz dokładniej rozwijając jednocześnie swoje zmysły i umiejętności psycho – ruchowe; będą się dzięki niej uczyć spostrzegać, rozpoznawać i nazywać; będą odkrywcami i będą „władcami” swojej przestrzeni, coraz odważnej i śmielej wychodzącymi na przeciw przygodzie…

 

naklejki ścienne dla dzieciWykreuj bajkowy świat.

Dziś już nawet nie trzeba mieć szczególnego zmysłu artystycznego, aby stworzyć w pokoju dziecięcym przyjazny mu klimat, pełen kolorowych postaci. Wystarczy sięgnąć po gotowe zestawy tematyczne naklejek ściennych dla dzieci, by w krótkim czasie zwyczajny pokój zamienić w podwodną krainę, farmę czy łąkę pełną motyli. Na stronie firmy adecor24.pl do wyboru mamy wiele tematycznych zestawów naklejek w różnych rozmiarach, tak aby każdy pokój dziecięcy, i ten malutki, i ten duży, mogły zostać właściwie udekorowane.

Dlatego właśnie firma oferuje naklejki ścienne dla dzieci w czterech podstawowych rozmiarach :

  • 50 cm x 50 cm,
  • 100 cm x 50 cm,
  • 150 cm x 50 cm
  • 200 cm x 50 cm.

Niezależnie od wybranego rozmiaru, w każdym zestawie znajdują się dokładnie te same elementy, które różnią się od siebie jedynie rozmiarem. Warto zatem dopasować idealną wielkość naklejek do naszych rzeczywistych potrzeb i odległości, jakie będą dzieliły nasze pociechy od tych odrób, tak aby mogły z nic czerpać maksymalną przyjemność.

 

naklejki ścienneW trosce o bezpieczeństwo…

Firma adecor24.pl, oferując bogatą paletę zestawów z naklejkami ściennymi dla najmłodszych, stawia przede wszystkim na jakość i bezpieczeństwo, które wespół zapewnia wykorzystanie profesjonalnych i sprawdzonych materiałów. Decydując się na ich produkty, możemy mieć pewność, że świat, który stworzymy z wykorzystaniem firmowych naklejek ściennych, będzie nie tylko bajkowo kolorowy, ale też bezpieczny, nawet dla alergików, i co najważniejsze trwały. Twórcy naklejek ściennych dla najmłodszych w firmie adecor24.pl dobrze bowiem wiedzą, jak pomysłowe potrafią być nasze pociechy, dlatego do kreowania ich przestrzeni, wybierają oryginalne tusze firmy Epson dedykowane wydrukom do zastosowania we wnętrzach oraz wytrzymałej, produkowanej w Niemczech folii o gramaturze 240 gr. Bogaty zestaw kolorów dostępnych w palecie tuszy UltraChrome K3 oraz pomysłowe projekty o wyrazistych kształtach i bezkompromisowej formie powodują, że dostępne zestawy to unikatowe i piękne narzędzia do kreowania dziecięcej przestrzeni, które docenią i jej użytkownicy i ich rodzice. Ci ostatni, wśród bogatej oferty naklejek ściennych adecor24.pl, także znajdą coś dla siebie i natchnieni twórczą ekspresją podczas kolorowania świata swoich pociech, mogą dać się ponieść także swojej fantazji, zmieniając także własną przestrzeń w wyjątkowy świat kształtów i kolorów…

4 thoughts on “Stwórz przestrzeń idealną dla dziecka z naklejkami ściennymi Adecor”

Leave a Comment