Używanie tylko białych prześcieradeł w hotelu

Zatrudniłem się w hotelu, bo zawsze marzyłem o pracy w takim miejscu. Ukończyłem nawet szkołę, dzięki której mogłem podjąć zatrudnienie w takim miejscu. Zaczynałem od recepcji, ale po trzech latach stałem się prawą ręką szefa i decydowałem o ważnych dla hotelu sprawach.

Kupno białych prześcieradeł hotelowych

białe prześcieradła hotelowePo generalnym remoncie całego hotelu, który zresztą sam zorganizowałem i poprowadziłem, wpadłem na pomysł, żeby wymienić prześcieradła na nowe. Do tej pory w hotelu używano tylko granatowych prześcieradeł, jednak w mojej ocenie były one niepraktyczne. Najlepiej sprawdzały się białe prześcieradła hotelowe i tylko takie zamierzałem zamówić. Oczywiście prześcieradła do hotelu zamówiłem u stałego dostawcy, ponieważ oferował on najniższe ceny względem wysokiej jakości produktów. Pracownikom kazałem wymienić we wszystkich pokojach prześcieradła na białe. Od tego czasu tylko takie były używane. Miało to wpływ nie tylko na estetykę, ponieważ pokój z białą pościelą prezentował się o wiele czyściej. Prześcieradła były prane z resztą pościeli, która była w białym kolorze i koszty z tym związane się zmniejszyły, ponieważ za pranie kolorowych prześcieradeł dopłacałem. Pracownicy pochwalili mój pomysł a sam właściciel hotelu uznał, że to był najwyższy czas na takie zmiany. W hotelu powinny być tylko białe prześcieradła i do tego doprowadził. Nawet w apartamencie nie było wyjątków i tam również zawsze do dyspozycji była tylko pościel hotelowa w kolorze białym.

Doskonale zarządzałem hotelem i byłem zadowolony z efektów swojej pracy. Kupienie białych prześcieradeł było początkiem zmian, jakie wprowadziłem. Wszystkie zmiany były korzystne i doceniane przez szefa. Byłem odpowiednią osobą na właściwym stanowisku i radziłem sobie świetnie.