Używany wózek inwalidzki dla syna

Andrzejek z reguły był grzecznym dzieckiem, tylko czasami miał jakieś wybryki. Nie zawsze miałam go pod kontrolą i wtedy robił co chciał. Ostatnia jego zabawa z kolegą skończyła się kontuzją, przez którą nie mógł samodzielnie chodzić. Bez wózka inwalidzkiego nie mogło się obejść.

Zakup używanego wózka inwalidzkiego na portalu aukcyjnym

wózki inwalidzkie łódźWózek potrzebny był na okres minimum sześciu miesięcy i nie zamierzałam kupować nowego, gdyż był to zbyt duży koszt. Wypożyczenie nie wchodziło również w grę, ponieważ czas oczekiwania był zdecydowanie za długi a wózek potrzebny był pilnie. Postanowiłam więc przejrzeć oferty w internecie i sprawdzić używane wózki inwalidzkie Łódź była najbliższym miastem, gdzie mogłam pojechać po wózek, dlatego tam przeszukiwałam oferty. Mieszkałam na wsi i tam nie było żadnego wyboru a żaden z sąsiadów wózka inwalidzkiego nie posiadał. Zalogowałam się na jeden z portali aukcyjnych i tam przeglądałam oferty z używanymi wózkami inwalidzkimi. Do tego czasu syn musiał leżeć w łóżku, ale obiecałam mu, że szybko znajdę dla niego wózek inwalidzki. Znalazłam w internecie ofertę używanego wózka, która wydała mi się najbardziej atrakcyjna. Skontaktowałam się ze sprzedawcą, który potwierdził mi, że oferta była nadal aktualna. Wyjaśniłam sytuację i dzięki temu jeszcze tego samego dnia pojechałam do Łodzi po ten wózek inwalidzki. Był w doskonałym stanie i cieszyłam się, że udało mi się go kupić w tak atrakcyjnej cenie. Syn był zadowolony.

Przez pół roku Andrzejek zdrowiał i dzięki wózkowi, który mu kupiłam nie był uziemiony w domu. Mógł wychodzić na dwór, gdzie spotykał się z kolegami. Samodzielnie potrafił się poruszać na wózku i szybko sobie poradził z obsługą tego wózka. Mogłam być o niego spokojna i się nie martwić.